Fototapety

Fototapety drukowane cyfrowo to sposób na niebanalne niepowtarzalne wnętrze. Fototapety i druk materiałów do dekoracji wnętrz to jeden z najciekawszych i najprzyjemniejszych obszarów wykorzystania technologii druku wielkoformatowego. Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, pojedyncze, zawsze budujące charakter wnętrza.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która zaoferowała druk fototapet w Warszawie. Od tamtej pory wydrukowaliśmy i zamontowaliśmy tysiące metrów kwadratowych tapet we wnętrzach mieszkań, biur, sklepów czy muzeów lub teatrów.

Fototapety drukujemy na dedykowanych materiałach wysokiej jakości. Możemy wydrukować każdy projekt w dowolnym rozmiarze. Tapety drukowane są w pełnym kolorze z materiału z roli o maksymalnej szerokości 150cm. Szersze tapety drukowane są w brytach. Fototapety są wodoodporne. Zachowują wysoką, wieloletnią trwałość kolorów. W razie potrzeby mogą być pokryte zabezpieczającym laminatem, który chroni tapetę przed uszkodzeniami mechanicznym. Można ją również myć delikatną chemią.

Drukowane fototapety klejone są do ściany na wodny klej do tapet. To najtrwalszy sposób montażu.

  • Fototapety lateksowe
  • Fototapety laminowane
  • Fototapety fizelinowe

Do wszystkich wydruków w ofercie świadczymy usługi montażu.

Fototapety drukowane cyfrowo to sposób na niebanalne niepowtarzalne zdjęcie.

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami