drukarnia wielkoformatowa AGA

Druk wielkoformatowy

Wielki format daje wielkie możliwości. Bogata oferta materiałów i nasze duże doświadczenie w produkcji
to gwarancja dobrze wykonanej usługi.


 

Dodając do tego materiały sztywne, płyty piankowe, płyty plexi, pcv, styrodur, daje to nam duże możliwości na zaspokojenie potrzeb graficznych każdej firmy.

Każdą produkcję i druk wspieramy pełnym zakresem usług dodatkowych, takich jak, projektowanie graficzne i projektowanie techniczne rozwiązań. Montaże, dystrybucja, pakowanie, wysyłka. A także pomoc i doradztwo techniczne przed zleceniem produkcji. A to wszystko już od jednego egzemplarza!

Zapraszamy do przejrzenia naszych prac, zapoznania się z ofertą, a przede wszystkim do kontaktu.

Wydrukuj u nas co chcesz.
W dowolnym formacie. Praktycznie bez ograniczeń.

Druk wielkoformatowy to ogromna ilość zastosowań. To najbardziej uniwersalna technologia druku na rynku. Naszym klientom pomagamy przy projektowaniu, doborze rozwiązań i materiałów. Poznaj nasze produkty, które są tylko bazą do wielu ciekawych projektów.

Druk wielkoformatowy to najszybciej rozwijająca się technologia produkcji reklamowej. Ilość materiałów do druku wielkoformatowego jest ogromna i daleko wychodzi poza powszechne pojęcie o drukarni wielkoformatowej. Folie, papiery, banery, siatki, folie przezierne, folie one-way­vision, kolorowe folie, folie z różnymi rodzajami kleju, folie bez kleju. Materiały odblaskowe, materiały do oklejania pojazdów oraz ogromna ilość tkanin do druku wielkoformatowego w technologii druku sublimacyjnego. Do tego cała gama materiałów do dekoracji wnętrz, druk fototapet i materiałów do ozdoby mieszkań, biur, sklepów.

 

 

Druk wielkoformatowy
to ogromna ilość zastosowań

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami