Naklejki na meble

Proponujemy rozwiązania, dzięki którym nadasz oryginalności sprzedawanym przez siebie produktom i z pomocą których odświeżysz i odnowisz dowolne wnętrze. Nasza drukarnia cyfrowa oferuje naklejki na meble, które z powodzeniem mogą być zastosowane także jako dekoracja innych płaskich powierzchni: drzwi, ścian, okien oraz powłok wykonanych z plastiku, szkła, metalu lub drewna. Zastosowanie naklejek są bardzo szerokie – łatwe w montażu, a do tego dostępne w całej gamie kształtów i kolorów, gwarantują sporo możliwości.

Cyfrowy druk naklejek na meble oraz drzwi realizowany jest na samoprzylepnej folii, która została dodatkowo zabezpieczona laminatem. Folię można dopasować do każdego rozmiaru mebli. Materiał jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, solidnie trzyma się podłoża, nie zdziera się i nie brudzi.

Do wszystkich wydruków cyfrowych dostępnych w ofercie świadczymy usługi montażu. Z pomocą naszych fachowców, a także dzięki wysokiej jakości materiałom graficznym, możliwe będzie stworzenie oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz.

Naklejki na meble, płyty meblowe, drzwi, szafy, biurka, realizowane są na samoprzylepnej folii.

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami