Oferta dla firm i architektów

Wszystkie elementy dekoracyjne dostępne są również dla klientów instytucjonalnych. Mogą stanowić dekorację wnętrz biurowych lub elementy reklamowe w sieciach handlowych, hotelach i restaruacjach.

Oferta dla Firm:

Świadczymy kompleksowe usługi dla firm zainteresowanych produkcją materiałów drukowaych do dekoraccji wnętrz. Zapraszamy do współpracy bezpośredniej firmy, pracownie architektoniczne, generalnych wykonawców i działy marketingu i administracji.

Certyfikaty. bezpieczeństwo:

Materiały, z których wykonujemy wydruki fototapet do dekroacji wnętrz, posiadają certyfikaty niepalności B1. Jeśli takie certyfikaty są wymagane, prosimy o kontakt.

Produkcja, montaże, doradztwo:

Prowadzimy kompleksową usługę od projektu, przez wizualizację, dobór materiałów, po produkcję i montaż. Działamy na terenie całego kraju.

Doświadczenie, gwarancja jakości:

Wykonaliśmy dekoracje do wielu biur, restauracji, przedszkoli, banków i innych obiektów. Mamy bogate doświadczenie i wiedzę dotyczącą materiałów, technologii. Zamawiając u nas wydruki otrzymujecie Państwo kompeltną usługę z gwarancją jakości i wykonania od początku do końca, bez konieczności podzlecania prac wielu podmiotom.

Zobacz więcej

Wszystkie elementy dekoracyjne dostępne są również dla klientów instytucjonalnych.

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami