Druk ulotek / broszur / teczek

Jednym z najczęściej spotykanych działań marketingowych wykorzystywanych do reklamowania produktów czy też samej marki, jest druk ulotek. Stosuje się przede wszystkim tego rodzaju materiały, które dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, pozwalają przekazać najważniejsze informacje w atrakcyjny sposób. Jednak nie liczy się tylko ich treść, ale i sama jakość wykonania.

Drukując ulotki korzystamy z techniki cyfrowej, która jest nie tylko szybka, ale również korzystna cenowo. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki braku przymusu stosowania formy drukowanej. Dlatego tak często korzysta się z tej metody przy produkcji wielonakładowej. Prace znacząco przyspiesza również nasz park maszynowy w Warszawie, wyposażony w nowoczesne urządzenia do między innymi realizacji zamówień metodą cyfrową.


Ulotki pozwalają łatwo przekazać najistotniejsze informacje w atrakcyjny sposób. Dzięki temu z łatwością wypromowane zostanie wydarzenie kulturowe, menu naszej restauracji, a nawet usługi świadczone przez przedsiębiorstwo. Można je wykonać w dowolnym nakładzie, jednocześnie nie ponosząc wysokich kosztów produkcji każdej kopii. Istnieje możliwość zastosowania różnych wykończeń, aby dodatkowo uatrakcyjnić materiał oraz przedstawioną na nim ofertę.


Wykonaj materiały marketingowe potrzebne w Twojej firmie. Tyle ile potrzebujesz, dokładnie tyle ile potrzebujesz. Druk cyfrowy to szybka i ekonomiczna technika stosowana podczas produkcji ulotek w dowolnym nakładzie. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego oraz oczywiście, zapraszamy do współpracy.

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami