One Way Vision

OWV (One Way Vision) to folia wielkoformatowa, jednostronnie przepuszczająca światło, przeznaczona do zaklejania powierzchni transparentnych – a zatem okien, szyb oraz witryn sklepowych. Z powodzeniem może być stosowana również do naklejania na szyby w pojazdach komunikacji miejskiej, samochodach osobowych oraz dostawczych, nie ograniczając w ten sposób dostępu światła dziennego do wnętrza.

Grafika przygotowana w naszej drukarni cyfrowej widoczna jest tylko z jednej strony. W zależności od parametrów przepuszczalności światła, wnętrze może być tylko nieco zaciemnione, grafika pozostaje natomiast widoczna na zewnątrz. Struktura folii została zaprojektowana w taki sposób, aby redukować dostęp światła słonecznego do 50%.

Folia jest biała, drukowana cyfrowo w pełnym nasyceniu kolorów i dużym formacie. Charakteryzuje się dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Z powodzeniem sprawdzi się jako element dekoracyjny elewacji. Stanowi także sprawdzony sposób na wykorzystanie wolnej przestrzeni reklamowej w witrynie sklepowej, oknie centrum handlowego lub szybie samochodu dostawczego.

Drukarnia cyfrowa AGA w Warszawie oferuje nie tylko druk wielkoformatowy folii, ale także montaż oraz opracowanie wraz z doradztwem technicznym przed montażem One Way Vision.

OWV to folia jednostronnie
przepuszczająca światło

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami