Banery / Siatki

Do najpopularniejszych wydruków wielkoformatowych stosowanych w reklamie należą bez wątpienia banery oraz siatki. Są to materiały uniwersalne, trwałe na zewnątrz, mocne oraz wytrzymałe – a w naszej drukarni cyfrowej dostępne w dowolnym formacie. Ten nośnik reklamy stosowany jest najczęściej w witrynach sklepowych, na wystawach targowych, a także podczas koncertów i innych imprez plenerowych o charakterze masowym.

Jednym z czołowych produktów dostępnych w ofercie jest wielkoformatowa siatka mesh, która dzięki specyfice materiału, z jakiego została wykonana, nadaje się do zagospodarowania powierzchni reklamowej na ścianach dźwiękowych. Jest to rozwiązanie lekkie, o wysokiej przepuszczalności powietrza i łatwe w montażu.

Nasza drukarnia cyfrowa posiada w ofercie także inne rodzaje banerów i siatek, w tym modele dwustronne oraz posiadające certyfikat niepalności, a także Backlight, przeznaczone do stosowania w reklamach podświetlanych. Zapewniamy głębokie nasycenie kolorów oraz zachowanie kontrastu drukowanych cyfrowo materiałów wielkoformatowych.

Banery i siatki to jedne z najpopularniejszy wydruków wielkoforamtowych stosowanych w reklamie

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami