Papier / Plakaty

Bez względu na to, jaki format wybierzesz, możesz być pewny, że dzięki plakatowi staniesz się rozpoznawalny! To oryginalny, praktyczny i zarazem sprawdzony sposób na rozpowszechnienie informacji o produkcie, usłudze lub zbliżającym się wydarzeniu. Plakat jest ponadto widoczny z daleka, przyciąga więc uwagę przechodzących osób – istotne, aby był czytelny, przemyślany oraz przygotowany w zachowaniem wysokiej jakości wykonania – co oferuje warszawska drukarnia cyfrowa AGA!

Plakat na każdy temat i w dowolnym rozmiarze

W naszej drukarni cyfrowej przygotujemy materiały promocyjne z papieru wysokiej jakości, wiernie odwzorowaną grafiką i żywym nasyceniem kolorów. Gwarantujemy nie tylko przygotowanie plakatów oraz papierów ozdobnych, ale także fachowe doradztwo w tym zakresie, stworzenie grafiki czy pomoc w dystrybucji przygotowanych przez nas materiałów.

  • Folia PCV biała
  • Folia PCV przeźroczysta
  • Folia One Way Vision
  • Folia Adhezyjna
  • Folia Bez kleju
  • Folie ploterowe
  • Papier Octopus
Folia to podstawa bardzo
wielu zastosowań w druku i produkcji reklamowej

Sprawdzona forma promocji Twojej marki

Doskonałym sposobem na zwiększenie sprzedaży, widoczności firmy czy rozpoznawalności marki w przestrzeni publicznej są plakaty. Z powodzeniem używane są do informowania odbiorców o nadchodzącym wydarzeniu sportowym, kulturalnym lub muzycznym w przestrzeni publicznej. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wydrukowany cyfrowo plakat stał się nietypową ozdobą na ścianie w sypialni, salonie lub innym dowolnym wnętrzu – zastosowanie jest jak widać bardzo szerokie i nie ogranicza się wyłącznie do reklamy.


Nowoczesny druk w konkurencyjnej cenie

W naszej drukarni cyfrowej realizujemy zamówienia na materiały papierowe (ozdobne i reklamowe) o dowolnych rozmiarach oraz nakładzie, zachowując przy tym wysoką jakość każdej odbitki. Barwy są nie tylko wyraziste, ale i trwałe. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu możliwości, jakie tkwią w naszym parku maszynowym w Warszawie, wyposażonym w nowoczesne urządzenia przeznaczone do druku cyfrowego.

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami