Tkaniny

Ciekawa alternatywa dla ciężkich banerów? Tkaniny poliestrowe. To materiały lekkie, atrakcyjne wizualnie, a do tego łatwe w montażu i przechowywaniu. Do innych właściwości należy zaliczyć odporność na działanie czynników zewnętrznych, zwłaszcza wilgoć i promienie UV. Pielęgnacja należy do prostych czynności: materiał można prać oraz prasować, bez obaw o nasycenie kolorów czy trwałość wydruku wielkoformatowego.

Tkanina poliestrowa może zostać użyta do stworzenia scenografii, dekoracji wnętrza lub witryny sklepowej. Materiał nadaje się również do przygotowania banerów tekstylnych – znacznie lżejszych i łatwiejszych w montażu. Te znajdą zastosowanie podczas targów, eventów sportowych lub innych wydarzeń plenerowych i masowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To szerokie możliwości i zarazem sposób na to, aby wyróżnić się w przestrzeni miejskiej.

Nasza drukarnia cyfrowa w Warszawie oferuje wysokiej jakości tkaniny poliestrowe w dużych rozmiarach – druk wielkoformatowy wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Tkaniny poliestrowe to ciekawa alternatywa dla ciężkich banerów

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami