Identyfikatory

W naszej drukarni cyfrowej zamówisz personalizowane identyfikatory dla gości, uczestników spotkań i konferencji oraz osób obsługujących wydarzenie. To także wygodne rozwiązanie dla firm zatrudniających sporą liczbę pracowników. Na tabliczce znajdzie imię i nazwisko, które umożliwi rozpoznanie konkretnej osoby i nawiązanie rozmowy. Przypinane do ubrania za pomocą agrafki lub spinki spełni swoje zadanie w większej grupie.

Proponujemy przygotowanie materiałów metodą cyfrową w wielu formatach i z różnych materiałów. Nakłady zaczynają się już od 1 sztuki! Wystarczy omówić z nami projekt, a następnie zamówić produkt. W tej kwestii pozostawiamy pełną dowolność. Nasze usługi obejmują druk identyfikatorów, konfekcjonowanie, pakowanie oraz sortowanie gotowych materiałów, a także przygotowanie ich do wysyłki i dostarczenia na wskazany adres.

Drukarnia cyfrowa AGA w Warszawie specjalizuje się w przygotowywaniu materiałów promocyjnych najwyższej jakości: personalizowany identyfikator jest jednym z nich.

Strefa Klienta

Potrzebujesz wyceny, masz pytanie,
składasz zamówienie? Tu znajdziesz wszystko.

Skontaktuj się z nami